Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 4 листопада, 04:17:37

Традиційний турнір з міні-футболу провели співробітники фіскальної служби області

05.05.2018   08:47Агенцiя

На днях у спортзалі Ніжинської загальноосвітньої школи №9 відбувся дев’ятнадцятий традиційний футбольний турнір, присвячений пам’яті Миколи Петруха та Дмитра Тернового.

Микола Петрух, колишній керівник державної податкової інспекції у Ніжині, започаткував цей футбольний турнір наприкінці 90-х років. І з того часу щороку свято футболу традиційно збирає у Ніжині  податківців області. 

Полковник МВС України Дмитро Терновий також колишній податківець, який у числі перших пішов захищати свою Батьківщину. Він загинув під час АТО у лютому 2015 року та посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня. Пам’ятний знак Дмитру Терновому встановлений на території Ніжинської загальноосвітньої школи №9. 

Урочисто відкрили захід начальник Головного управління Державної фіскальної служби у Чернігівській області Олексій Барановський, голова Ніжинської районної державної адміністрації Вячеслав Івашин та начальник Ніжинської ОДПІ Геннадій Тараненко, які привітали учасників змагань та побажали перемоги.

Змагалися чотири команди: ветеранів, профспілки, податкової міліції ГУ ДФС у Чернігівській області та Ніжинської ОДПІ.  Перемогли у турнірі 2018 року ніжинські податківці, друге місце вибороли ветерани, третє – профспілки. Серед особистих досягнень - звання «Кращий гравець» отримав Сергій Небрат, «Кращий нападник» -  Олександр Крупко, «Кращий воротар» – Дмитро Рябий та «Кращий захисник» – Олександр Давидок.   


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Просив неправомірну вигоду за непроведення перевірок ДАБІ – посадовця засуджено до 5 років за ґратами 17:48

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винним колишнього начальника відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області у проханні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

За працевлаштування молоді можна отримати компенсацію 17:26

Служба зайнятості допомагає молоді зробити перші кроки в кар’єрі, а роботодавцям — отримати фінансову підтримку за працевлаштування молодих спеціалістів.

Рятувальники Чернігівщини 100 разів залучалися до ліквідації пожеж та проведення інших невідкладних робіт 17:05

Упродовж минулого тижня (з 27 жовтня по 03 листопада 2025 року) вогнеборці ліквідували 43 пожежі, з яких: 24 - у житловому секторі, 7 - на об’єктах, 5 – на транспорті, 4 - у природних екологічних системах та 3 - інші.

“RetroHits” — енергія добра крізь час 16:34

Найяскравіша музика минулих десятиліть 1-го листопада 2025 року звучала зі сцени Чернігівського обласного філармонійного центру. Солісти філармонійного центру представили глядачам наповнені драйвом, емоціями та неповторною атмосферою популярні пісні 80-90 років у програмі “RetroHits”.

Співпраця з роботодавцями триває 16:10

«Зустрічаємося з роботодавцями, щоб не лише чути потреби бізнесу, а й діяти разом — оперативно та ефективно задля розвитку підприємств та працевлаштування людей». Про це сказала директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочого візиту до Ніжина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини