Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 24 квітня, 15:52:58

Обласний етап змагань "Мама, тато, я – спортивна сім'я"

02.05.2018   14:52Агенцiя

Чернігівський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" спільно з Віділенням НОК України в Чернігівській області 28 квітня 2018 року провели II-й (обласний) етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я».

Змагання проходили в спортивному залі факультету фізичного виховання Чернігівського національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка.

Участь прийняло 15 сімей.

Переможцями змагань стала сім'я Аніщенко з міста Чернігів, друге місце зайняла сім'я Пікель із Бахмацького району, третє місце - сім'я Лавріненко із Срібнянського району.

Усі учасники були нагороджені призами, кубками, медалями та дипломами від ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" та Віділенням НОК України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини