Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 17:51:39

Чернігівщина долучилася до всеукраїнської акції "Спорт для всіх - спільна турбота"

11.04.2018   10:55Агенцiя

Упродовж квітня всі, хто хочуть допомогти облаштувати та впорядкувати спортивні об’єкти свого населеного пункту, можуть долучитися до обласного місячника «Спорт для всіх — спільна турбота». Захід проводиться в рамках відповідної всеукраїнської акції, що стала традиційною з 2005 року.

Детально про місячник та його основні завдання розповіла директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш під час прес-брифінгу в облдержадміністрації.

Варто зазначити, що завдяки проведенню такого заходу минулоріч відновлено і приведено до робочого стану 792 спортивні майданчики. Це понад 73% тих, що потребували ремонту. До робіт на добровільних засадах залучилися більше 28 тисяч осіб. Найкраще провели місячник у Бобровицькому, Борзнянському, Чернігівському районах та місті Чернігові.

Хоча акція стартувала 1 квітня, основні роботи, як наголосив директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ігор Ліфар, проводитимуться 20-30 квітня (через погодні умови). Втім, хвилюватися учасникам заходу з приводу того, що не вкладуться в часові рамки, не варто — благоустрій малих спортивних споруд у такому разі продовжиться. Роботи по впорядкуванню спортивних майданчиків у Чернігові розпочнуться 13 квітня: активісти прибиратимуть та облаштовуватимуть лижну базу.

Всі охочі долучитися до акції можуть звертатися до обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 19, телефон: (0462) 69-82-12.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.