Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 17:19:02

Герою Паралімпіади – орден та 260 тисяч доларів винагороди

02.04.2018   15:11Агенцiя

Минулої п»ятниці у київському Холі чемпіонів головної спортивної арени країни переможців та призерів ХІІ зимової Паралімпіади особисто привітав Президент України Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив: «Паралімпійські медалі української збірної – це ті крила, які несуть нас вгору. І паралімпійські перемоги для України аж ніяк не менш важливі, ніж перемоги олімпійські».

Президент України вручив високі державні нагороди призерам Ігор та побажав спортсменам доброго здоров’я і перемог.

Серед нагороджених орденом «За заслуги» ІІІ ступеня і чернігівський герой корейських стартів Ігор Рептюх – володар золотої, срібної і бронзової медалей з біатлону та лижних перегонів.

Приємно, що українським паралімпійцям вже виплатили грошові винагороди за медалі Паралімпіади-2018 на загальну суму 90 мільйонів гривень. Зокрема, преміальні за золоту медаль склали 125 тисяч доларів, за срібну - 80 тисяч, за бронзову - 55 тисяч.

Очільник держави відзначив позитивні зміни щодо підтримки людей з інвалідністю. Зокрема нагадав присутнім, про внесені зміни до законодавчого забезпечення прав осіб з інвалідністю та підписав Укази про подальший розвиток паралімпійського та дефлімпійського спорту в Україні.


Сергій Гайдкук

Останні новини Чернігівщини

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини