Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 лютого, 12:52:26

Гідні умови для розвитку спорту: реконструкцію стадіону "Юність" планують завершити до кінця року

24.03.2018   13:04Агенцiя

У Чернігівській міськраді 21 відбулося засідання, в рамках якого була створена опікунська рада футбольного клубу «Десна».

Участь у цьому засіданні взяли голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, президент «Десни» Володимир Левін та інші представники клубу.

Опікунська рада при клубі «Десна», до складу якої увійшли і керівники міста й області, тепер наглядатиме за чернігівським футболом. Сталося це не просто так – «Десна» вже давно не поповнювалася новими гравцями родом із Чернігова, а випускники дитячо-юнацьких спортивних шкіл не завжди пов'язують своє життя з професійним футболом.

Президент «Десни» Володимир Левін вважає, що бар'єром для потрапляння юних чернігівських футболістів у цей клуб є різні методики викладання серед тренерів ДЮСШ. Він пропонує запровадити для них лекції від головного тренера «Десни» Олександра Рябоконя. Так діти точно знатимуть, чого їм чекати у «дорослому» футболі.

Міський голова Владислав Атрошенко вважає, що новачки не повинні грати на голому ентузіазмі – їм треба показати чіткі кар'єрні перспективи. І без гідної винагороди теж ніяк.

«Мотивація буде тільки тоді, коли буде публічна заробітна плата, з якої платяться податки. Для дітей, які навчаються у дитячо-юнацьких школах, це буде самою головною мотивацією», – сказав міський голова.

Присутні члени опікунської ради також зазначили, що особисті здібності гравця – це тільки половина успіху. Юних футболістів ще треба забезпечити екіпіруванням, м'ячами, і, зрештою, – гідним місцем для тренувань.

Як повідомив голова Чернігівської ОДА, голова регіонального відділення Національного олімпійського комітету Валерій Куліч, реконструкція стадіону «Юність» має бути завершена вже до кінця поточного року.

Наступного разу опікунська рада збереться через два тижні. Її члени сподіваються, що за цей час стратегічний план буде готовий, адже новий футбольний сезон уже розпочався.

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини