Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 08:06:44

Ігор Рептюх - чемпіон Паралімпійських ігор 2018

12.03.2018   12:48Агенцiя

11 березня Ігор Рептюх завоював третю золоту медаль для збірної України на XII Паралімпійських іграх в Пхьончхані (Південна Корея) у лижних перегонах на дистанції 20 кілометрів.

Це вже друга нагорода спортсмена в Пхьончхані: у перший день змагань у біатлонному спринті він здобув бронзову медаль.

До речі, Ігор Рептюх — срібний призер Паралімпійських ігор 2014 року в м. Сочі, неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів світу та етапів Кубку світу, володар Великого кришталевого глобусу на етапах Кубків світу у 2016 році, Заслужений майстер спорту України.

Нагадаємо, XII зимові Паралімпійські ігри 2018 проходять 9 – 18 березня у місті Пхьончхань. Спортсмени змагаються у шести видах спорту. Українці ж беруть участь у трьох видах: біатлон, лижні перегони та сноуборд.


За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорт Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини