В телестудії Суспільного відкрився олімпійський прес-центр
Організатори: філія ПАТ НСТУ «Чернігівська регіональна дирекція» та Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.
Заряджали нашу команду на успіх:
Вадим Соколюк - менеджер філії ПАТ НСТУ "Чернігівська регіональна дирекція";
Валерій Куліч – голова Відділення НОК України в Чернігівській області;
Ніна Лемеш – перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області;
Роман Прима – майстер спорту України міжнародного класу, тренер збірної України з біатлону групи Б;
Олександр Батюк – учасник Зимових Зимових Олімпійських ігор з лижних гонок, сервісмен збірної команди України з біатлону групи Б.
Присутні журналісти та вболівальники мали можливість поспілкуватися за кавою з гостями. Подивитися фотографії Віктора Кошмала та Сергія Гайдука. Зробити знімки у фото-зоні.
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression