Команда поліції Чернігівщини завоювала срібло в турнірі з міні-футболу пам'яті загиблих бійців АТО
15 грудня в Чернігові відбувся турнір з міні-футболу серед учасників АТО, членів їх сімей та волонтерів – «Герої не вмирають». Команда поліції Чернігівщини гідно виступила в змаганнях і посіла почесне друге місце.
Організаторами турніру виступили Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, Північний міжрегіональний сектор Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції і Чернігівська обласна федерація футболу.
Щорічний турнір, що вже став традиційним, присвячений пам’яті бійців, загиблих під час проведення антитерористичної операції. Цього року в ньому взяли участь вісім команд, серед яких і спільна команда волонтерів та поліцейських «Центурія».
Графік турніру був надзвичайно насичений, ігри тривали лише один день і проходили в спортивному залі фізкультурно-оздоровчого комплексу в Чернігові.
Символічно, що всі учасники змагань самі пройшли через горнило війни на Донбасі й знають ціну справжній дружбі, а тому усіляко підтримують родини загиблих побратимів.
Відвідати матчі турніру та підтримати учасників прийшли колеги спортсменів, їх родичі та просто шанувальники спорту.
У фіналі команда Головного управління Національної поліції в Чернігівській області та волонтерів «Центурія» зійшлася і двобої з армійцями військової частини А-2622.
В запеклій та безкомпромісній боротьбі «центуріони» поступилися лише з різницею в один м’яч. В результаті команда зайняла друге місце та здобула срібні нагороди.
Організатори спортивного свята нагородили учасників кубками, медалями та грамотами.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.