Матч Кубку України Десна - Динамо відбудеться в Чернігові
Стали відомі місця проведення поєдинків 1/4 фіналу розіграшу Кубка України з футболу сезону 2017/2018 років, а також час початку матчів.

За вихід до 1/2 фіналу змагатимуться 5 команд Прем’єр-ліги, одна - з Першої ліги та дві - з Другої ліги.
29 листопада:
17:00, м. Полтава, стадіон «Ворскла» ім. О.Бутовського: «Ворскла» (Полтава) – «Маріуполь» (Маріуполь);
19:00, м. Чернігів, стадіон ім. Ю.Гагаріна: «Десна» (Чернігів) - «Динамо» (Київ);
19:00, м. Львів, стадіон «Скіф»: ФК «Львів» (Львів) – «Дніпро-1» (Дніпро);
19:30, м. Харків, стадіон «Металіст»: «Шахтар» (Донецьк) - «Верес» (Рівне).
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.