Ювілейний 70-й Чемпіонат– фінішував!
70-й ювілейний Чемпіонат Чернігівської області з футболу серед команд Вищої ліги, який зібрав до участі рекордну кількість – 13 команд, добіг свого завершення.
![](/uploads/264-m.jpg)
Завершений Чемпіонат ознаменувався іще і тим, що вперше в своїй історії та історії Чернігівського футболу переможцем стала команда «Агродім» з Бахмача, яка до цього ставала лише призером Чемпіонату.
Срібними призерами цьогорічного турніру стала команда «Ніка» з Чернігова, яка вдруге повторила своє досягнення 2014 року, випередивши всього на одне очко учасника Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд ФК «Чернігів» (колишня – «ЮСБ»), які стали бронзовими призерами Чемпіонату області.
Четвертими стали дебютанти цьогорічних змагань – футбольний клуб з Сосниччини «Кудрівка». П’яте місце посіли володарі цьогорічного Кубку Чернігівської області з футболу куликівський «Зернопром».
Шосте місце посів іще один дебютант Чемпіонату області 2017 року КФК «Фаворит» з Корюківки, який за додатковими показниками випередив другого фіналіста Кубку області ічнянський «Кремінь». Обидві команди набрали однакову кількість очок.
Восьмими стали футболісти молодої і амбітної команди, яка на сьогодні є найстарішим учасником Чемпіонату області серед команд Вищої ліги, «Полісся» з Добрянки.
Дев’ятими фінішувала іще одна молода команда вихованців ніжинської «ДЮСФШ – Динамо», яка в останньому турі на одне очко випередила команду ФК «Прилуки», які стали десятими.
Одинадцяте місце посіла команда-дебютант нинішнього Чемпіонату ФК «Городня». І дванадцятими стали юні дебютанти команди «Десна – 2» - вихованці СДЮШОР «Десна», які випередили досвідчену команду «Ревна» з Семенівки, котра фінішувала останньою.
Цьогорічний 70-й ювілейний Чемпіонат запам’ятався цікавою безкомпромісною боротьбою рекордної кількості команд і тим, що лише в останньому турі визначилися призери Чемпіонату.
Також у цьогорічному Чемпіонаті взяла участь рекордна кількість команд-дебютантів, які продемонстрували цікаву, видовищну та результативну боротьбу і які, продемонструвавши свої вміння та навички гри у футбол, не зважаючи на свій дебют, не посіли останнього місця.
Вітаємо всіх учасників Чемпіонату із закінченням цьогорічного свята футболу, окрасою якого стане матч за Суперкубок Чернігівської області, в якому візьмуть участь володар цьогорічного Кубку області куликівський «Зернопром» та володар золотих медалей Чемпіонату області серед команд Вищої ліги бахмацький «Агродім».
Чернігівська обласна федерація футболу
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.