Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 квітня, 06:18:59

Скарбниця спортсменів області поповнилася медалями з міжнародних та всеукраїнських змагань

26.09.2017   14:35Агенцiя

Спортсмени Чернігівщини продовжують здобувати призові місця у різних спортивних змаганнях.

Так, наймолодший майстер спорту на Чернігівщині — 16-річний боксер із Новгорода-Сіверського Олександр Гречаник — у складі української збірної став «бронзовим» призером чемпіонату Європи з боксу серед юніорів у Болгарії.

Рогова Катерина (вихованка обласної школи вищої спортивної майстерності) зайняла третє місце у ваговій категорії 54 кг на Міжнародному турнірі з боксу серед жінок-молоді в Туреччині.

Гарні результати показали вихованки обласної школи вищої спортивної майстерності та ДЮСШ «Авангард» під час чемпіонату України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї у Львові. Галина Авраменко виборола І особисте місце у вправі ГП-11. У цій же вправі «золото» здобула жіноча команда у складі Галини Авраменко, Дар’ї Рожнятовської, Юлії Тимошко. Команда у складі Галини Авраменко, Ганни Левковської, Вікторії Савости зайняла ІІ місце у вправі ПП-2. До речі, ІІІ особисте місце — у Ганни Левковської.

 
За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини