Найсильніші стронгмени України та Європи змагалися в Чернігові
Найсильніші богатирі з України та Європи сьогодні змагалися в Чернігові на Красній площі. У рамках "Богатирських ігор" відбулася матчева зустрічі команд України та Європи.
У команді Європи було по одному представникові найсильніших стронгменів з Польщі, Чехії та Німеччини. У кожній команді - по 4 богатирі.
Змагання богатирів організувала Федерація найсильніших атлетів України.
Командам потрібно було вконати безліч різноманітних вправ. Від перетягування канату - до таких, як "хто швидше до фінішу дотягне авто вагою 17 тон".
Перемогу в матчевій зустрічі отримала команда України.
Наприкінці в додаткових імпровізованих змаганнях з перетягування канату прийняли участь Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, а також народні депутати України Максим Микитась та Сергій Березенко.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.