Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:55:09

Вдруге відбувся напівмарафон

25.09.2017   09:15Агенцiя

Цьогоріч у Чернігові в напівмарафоні взяли участь 1100 чоловік. Це на 400 бігунів більше, ніж у минулому році.

Учасниками напівмарфону були люди різних вікових категорій та різної фізичної підготовки.

Можна було зробити власний вибір дистанції:  21,0975 км, 10 км, 300 м (діти), 1000 м (діти) та 3 км ("барвистий забіг").

Серед інших, учасниками напівмарафону-2017 у Чернігові стали видатні Чернігівські спортсмени: призери й переможці найпрестижніших міжнародних змагань Андрій Дериземля, Ніна Лемеш та Ольга Бібік. Андрій Дериземля пробіг напівмарафонську дистанцію, а Ніна Лемеш та Ольга Бібік подалали дистанцію в 10 км.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.