Відзначили День фізичної культури і спорту та провели Всеукраїнський олімпійський урок
Щорічно, в другу суботу вересня на підставі Указу Президента, в Україні відзначають День фізичної культури і спорту. 9 вересня в чернігівському Центральному парку культури і відпочинку зібралося чимало спортсменів та гостей.
![](/uploads/18739-m.jpg)
Урочистим маршем, в єдиному ладі з ветеранами спорту Чернігівщини, а їм цього дня особлива увага, пройшли і зовсім юні спортсмени, які роблять свої перші кроки в спорті. Очолив парад майстер спорту СРСР, заслужений тренер України, Почесний працівник фізичної культури і спорту Петро Лобас.
Факелоносець - Майстер спорту України міжнародного класу, знаменита чернігівська легкоатлетка Бібік Ольга. Державний прапор України несли: Попружний Юрій – Майстер спорту України з кульової стрільби, призер чемпіонату світу серед юніорів, переможець та призер чемпіонату Європи серед юніорів, Левковська Ганна – Майстер спорту України з кульової стрільби, призерка чемпіонатів Європи серед юніорів, Савоста Вікторія – Майстер спорту України з кульової стрільби, призерка чемпіонатів Європи серед юніорів, Корець Вероніка – Майстер спорту України з боксу, призерка чемпіонатів Європи серед юніорів. Прапор Національного олімпійського комітету України несли: Лісогор Марина – Майстер спорту України міжнародного класу з лижних гонок, учасниця зимових Олімпійських ігор Сочі 2014 р., призерка чемпіонату світу з лижоролерів, переможниця та призерка Кубків Європи, Коломієць Олексій– чотирьохразовий срібний та бронзовий призер з плавання ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор, Бистревський Денис– срібний та бронзовий призер з плавання ХХІІІ літніх Дефлімпійських ігор, Авраменко Катерина - учасниця ХХІІІ-х літніх Дефлімпійських ігор.
Вітання Президента НОК України, олімпійського чемпіона Бубки Сергія Назаровича зачитала директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту ода, перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області Лемеш Ніна Петрівна.
Спортсменів привітали обласні і міські спортивні керівники. Кращі з них відмічені нагородами, грамотами та подяками, а ветеранам спорту вручили квіти.
Під завзяту музику присутні виконали традиційну зарядку, а потім розосередившись по території парку, влаштували показові виступи в різних видах спорту.
Кожен, хто бажає, міг вибрати собі вподобаний вид спорту, і тут же записатися в секцію, приєднавшись таким чином до великої і дружної спортивної сім'ї.
Від Відділення НОК України в Чернігівській області наші юні спортсмени отримали морозиво.
Національний олімпійський комітет України, Чернігівський обласний осередок
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.