Чернігівські спортсмени вибороли медалі чемпіонату світу з літнього біатлону
В період з 23 по 27 серпня в російському місті Чайковський проходив 22-й чемпіонат світу з літнього біатлону.
Серед дорослих спортсменів та юніорів було розіграно 10 комплектів медалей з таких біатлонних дисциплін: спринт, гонка переслідування, змішана естафета.
Чернігівські спортсмени Максим Івко та Антон Мигда у змішаній естафеті 2x6 км + 2x7,5 км зайняли третє почесне місця.
Христина Дмитренко та Тарас Лесюк в змішаній естафеті 2x6 км + 2x7,5 км серед юніорів посіли друге призове місця.
В останній гонці-переслідування 12,5 км чемпіонату світу з літнього біатлону скарбничку збірної України поповнив золотом Тарас Лесюк.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.