На чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді - дві медалі у наших важкоатлетів
9-12 серпня в Хмельницькому, в спортивному комплексі «Епіцентр» проходив чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років.
В останні дні змагань серед чоловіків у ваговій категорії до 105 кг, наш спортсмен, Владислав Шимченко, вихованець "Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності" Чернігівської обласної ради (тренери Старун А.А. та Степаненко Р.М.) у сумІ 341 кг (150 + 191) виборов бронзу.
Нагадаємо, що у перший день змагань наша Тетяна Качан виборола "срібло" (вагова категорія 63 кг.) - сума 196 кг (87 + 109).
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.