І знову "Десна" - переможець
Похмура погода, дрібний дощ та сильний вітер не стали на заваді проведенню фінального поєдинку Кубку Громадської організації «Спілка ветеранів десантників «Північ» з міні-футболу серед чоловічих команд, присвячений Дню високомобільних десантних військ, який відбувся 29 липня.
На штучному полі стадіону імені Ю.Гагаріна у боротьбі за перше місце зійшлися команди «Десна» та «Молодь» з Чернігова.
Запекла боротьба, безліч гольових моментів, воротарська витримка та спритність, командна гра, бажання перемогти і в той же час велика повага до суперника – саме ці якості характеризують гру двох суперників. У основний час поєдинок завершився з нічийним рахунком 3 – 3 і тільки напружена серія післяматчевих пенальті дала змогу визначити переможця. За результатами пенальті з мінімальною перемогою в одне очко рахунком 5 – 4 здобула команда «Десна».
Отже, перше місце в Кубку посіла команда «Десна» (Чернігів), другою стала команда «Молодь» (Чернігів) і третє місце посіли юні футболісти з Новгород-Сіверського.
Нагородження переможців та відзначення учасників відбудеться 2 серпня цього року під час святкування Дня високомобільних десантних військ.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.