Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 07:58:37

1100 кілометрів на візку із України до Литви

26.07.2017   12:53Агенцiя

Свій супермарафон інвалід-візочник Дмитро Васильцов розпочав із рідної Шостки Сумської області.

За два дні чоловік без перерви подолав 250 кілометрів. Після довгої подорожі марафонця зустрічали у Чернігові, біля Катерининської церкви. Тут спортсмен матиме час на відпочинок, а також перевірить місто на доступність для людей з особливими потребами.

Два дні подорожі від Шостки до Чернігова. Із радісними обіймами марафонця Дмитра Васильцова зустрічає його друг-чернігівець. Чоловік вже здолав більше 200 кілометрів, проте це лише початок його великого супермарафону. 1100 кілометрів до Литви – новий особистий рекорд Дмитра. Каже, впевнений, відстань йому підкориться легко.

Погода не стає на заваді. Дмитро навіть не витрачає часу на зупинки. Із щоденного раціону кілька бананів та вода. Такий марафон чоловік проїжджає не вперше. До цього він вже долав відстань у 550 кілометрів, із Шостки до Могильова. Все заради однієї мети – привернути увагу людей до проблем інвалідів.

І додає, дорога від Шостки до Чернігова пройшла без «пригод». У Чернігові він не вперше. Останній раз, згадує, був тут рік тому і йому кортить перевірити, що за цей час змінилося, чи стало місто доступнішим для людей з обмеженою мобільністю. Дмитро каже, що бував у багатьох містах України, але запевняє, немає жодного, яке було б максимально доступне для таких людей.

Після ночівлі у місті Дмитро продовжить свій супермарафон — вирушить до Гомеля. Із власного досвіду він знає, що проблем із проходженням кордону не буде, всі документи в порядку. Попереду на марафонця чекають ще в 11 містах України, Республіки Білорусь Латвії та Литви, де він зустрічатиметься із друзями-марафонцями. Вони будуть підтримувати Дмитра до самого фінішу. Завершити мандрівку марафонці планують на початку серпня у Литовському місті Висагінас."Кожен, незалежно від віку та фізичних можливостей, колись долає свій власний супермарафон, - каже Дмитро. - Важливо тільки знати і пам’ятати, з якою метою ти це робиш".

ЧФ НТКУ "Сівер-центр"

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини