Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 09:23:39

Олімпійський день відзначили у ДНЗ № 65 м. Чернігів

24.07.2017   14:50

Вже традиційно Олімпійський день крокує Чернігівщиною.

Відділення НОК України в Чернігівській області спільно з міським центром «Спорт для всіх» минулої п’ятниці завітало до дитячого навчального закладу № 65, що у м. Чернігів.

Почесними гостями були – перший заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, відповідальний секретар Відділення Дмитро Пиріжок, заступник директора міського центру «Спорт для всіх» Андрій Філоненко, директор КДЮСШ № 1 Сергій Романчук.

Як завжди, свято розпочалось з олімпійської розминки. Потім діти взяли участь у змаганнях «Веселі старти», які пройшли весело і цікаво.

По закінченню заходу всі були нагороджені щоденниками, грамотами та іншими сувенірами від Відділення НОК України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини