Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 10:40:30

Менянин Владислав Лавський став бронзовим призером чемпіонату світу з легкої атлетики серед юніорів

17.07.2017   10:37

У суботу наш земляк Владислав Лавський виборов третє місце у стрибках в висоту на юніорському чемпіонаті світу , який проходить у столиці Кенії, Найробі.

17-річний представник Менщини протягом змагань двічі побив свій особистий рекорд, який до початку виступу складав 2 метри 6 сантиметрів. У підсумку, з другої спроби Владиславу підкорилась вершина у 2 метри 11 сантиметрів, що і дозволило талановитому хлопчині, піднятися на третю сходинку п'єдесталу пошани.

На заключному чемпіонаті світу U18 збірна України посіла дев’яте місце з п’ятьма медалями (двома золотими Михайла Кохана і Ярослави Магучіх, срібною Олексія Кириліна і двома бронзовими Владислава Лавського і Іллі Кравченка). А виграли медальний залік атлети з ПАР (11 = 5 + 3 + 3).

Збірна України U18 повертається в Україну 18 липня, о 19:50, рейсом зі Стамбула.


За інформацією Федерації легкої атлетики України

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини