Літній біатлон у Чернігові. ВІДЕО
Мабуть, далеко не всі знають, що займатися таким видом спорту як біатлон можна не лише взимку, а й посеред літньої спеки.
На чернігівській лижній базі дитячо-юнацької школи олімпійського резерву нині проходять масштабні всеукраїнські змагання серед молоді. Як виглядає літній біатлон – дивіться у наступному сюжеті.
78 учасників зі всієї України з’їхалися до Чернігова змагатися за кубок президента федерації біатлону України Володимира Бринзака. За словами головного судді змагань Миколи Лазаренка, у Чернігові зібралися найсильніші спортсмени різних вікових категорій, а справжні професійні біатлоністи тренуються як взимку, так і влітку.
Змагання відбуваються протягом трьох днів. Почали зі спринтерських гонок. Після чималої дистанції в умовах літньої спеки спортсмен має знайти в собі сили та витривалість зробити влучні постріли по мішенях, за кожний промах – штрафна дистанція. Наступний день змагань — на лижеролах. Першими у чотирьох вікових групах чемпіонами стали саме чернігівські вихованці.
ЧФ НТКУ "Сівер"
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.