Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 09:11:21

У Чернігові по вул. Кільцевій збудоване сучасне футбольне поле

13.07.2017   08:19

11 липня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко в рамках прес-туру відвідав будівництво спортивно-оздоровчого комплексу «Чернігів-арена», який знаходиться неподалік від новозбудованого будинку ЖК "Північний" (в кварталі вулиці Кільцевої та проспекту Миру).

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, звертаючись до інвестора цього проекту Юрія Синиці (ПП «Кіт і Пес»), зазначив, що ідея будівництва цього об’єкту власним коштом достойна захоплення та наслідування.

«Сьогодні потрібно робити все технологічно, якісно та на найвищому рівні. Це шлях, який забезпечує перспективу інвестиціям», - сказав Владислав Атрошенко. Крім того, він зазначив, що необхідно також вирішити питання розташування глядацьких трибун, забезпечити більш зручну транспортну розв’язку та приділити увагу розвитку інфраструктури цієї території, для того, щоб привабити більше відвідувачів.

Юрій Синиця розповів, що ідея будівництва цього спортивного комплексу виникла дуже давно. Вона полягала в тому, щоб зробити щось таке, що стане пам’яткою для всього міста і розвиватиме його спортивну інфраструктуру. При створенні цього проекту вивчався досвід за кордоном. Будівництво стадіону, який розрахований на п’ять тисяч глядачів, розпочалося рік тому. На сьогодні вже готове футбольне поле. Штучний газон, яким воно покрите, голландського виробництва й аналога йому в Україні немає. Футболісти, які вже грали на цьому стадіоні, були дуже задоволені. Інвестор також запевнив, що поступово територія буде забудовуватися іншими об’єктами (глядацька трибуна, парковка тощо), робитиметься освітлення. Крім того, планується відкриття дитячої спортивної школи. Загалом планові інвестиції складають близько 4 мільйонів доларів.

 
Довідково:

Проект «Детальний план території спортивно-оздоровчого комплексу в кварталі вулиці Кільцевої та проспекту Миру» розроблений приватним підприємством «Портал-М» згідно з договором, укладеним з комунальним підприємством «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради. Цей проект є етапом реалізації Генерального плану розвитку міста, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 25 грудня 2003 року (10 сесія 4 (24) скликання).

Термін реалізації Детального плану території з урахуванням інвестиційних намірів становить 7 – 10 років. Проект охоплює площу 17,28 га.

Спеціалізація комплексу – спортивно-видовищні, спортивно-оздоровчі споруди, стадіони та відповідна інфраструктура.

Враховуючи основні рішення детального плану щодо освоєння території та пропозиції інвестора, передбачено почергове освоєння території: 1-а черга – футбольне поле для тренувань № 1 з біговими доріжками; 2-га черга – господарчий блок; 3-я черга – футбольний стадіон, футбольне поле для тренувань № 2; 4-а черга – адміністративно-готельний комплекс № 1; 5-а черга – адміністративно-готельний комплекс № 2; 6-а черга – криті та відкриті тенісні корти та 7-а черга – багатофункціональний спортивний комплекс.Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини