Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 07:42:37

Незломлений козацький дух і богатирська сила витали над Центральним парком культури і відпочинку в Чернігові

11.07.2017   14:49Агенцiя

Жителі міста, які прийшли сюди на загальноміське фольклорне свято Івана Купала, побачили тут традиційні козацькі забави та найсильніших стронгменів України.

5 - 6 липня в Чернігові, за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Відділення НОК України в Чернігівській області, обласного центру «Спорт для всіх», пройшов традиційний Всеукраїнський фестиваль «Козацькі розваги - 2017».

У цьому році в ньому взяло участь 13 команд з різних регіонів .

Також до учасників фестивалю приєднались ще й кращі українські стронгмени з шоу-програмою.

Учасники «Козацьких розваг» змагалися в піднятті 70-кілограмової колоди і в перетягуванні канату.

А наші прославлені атлети, Олександр Пеканов і Сергій Конюшок, влаштували в перервах між козацькими вправами видовищне силове шоу. Олександр Пеканов, немов домкратом, піднімав 300-кілограмовий автомобіль, який до того ж ще й радісно заповнювався дітворою, перекидав через перешкоду 170-кілограмовий бетонний шар.

А Сергій Конюшок організував на головній сцені силове змагання серед всіх бажаючих.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини