Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 06:40:30

У Чернігові відбулася спартакіада серед пенсійників області

26.06.2017   16:32Агенцiя

Днями пенсійники Чернігівщини на базі фізкультурно-спортивного товариства «Україна» провели щорічну обласну спартакіаду. Такі змагання проводяться вже третій рік поспіль.

Цьогоріч свої сили у боротьбі за спортивну першість випробовували близько двохсот працівників Пенсійного фонду області.

До програми змагань включені такі види спорту як міні-футбол, волейбол, легка атлетика, настільний теніс, дартс та шашки.

У загальнокомандному заліку перемогу отримали працівники Фонду з Чернігівського об'єднаного управління, срібло дісталося спортсменам Головного управління, а бронза — команді Ріпкинського об'єднаного управління.

Всі учасники нагороджені почесними грамотами, а переможці — пам'ятними кубками.

 
За інформацією Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини