Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 січня, 03:26:33

Чернігівський "Колос" провів фінальні змагання з футболу

30.05.2017   08:49

28 травня на селищному стадіоні «Колос» смт.Куликівка пройшли фінальні змагання з футболу по програмі XXIV-х обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини 2017 серед районних організацій фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України, команд -переможниць зональних змагань - Бахмацької, Ічнянської, Корюківської і Ріпкинської районних організацій товариства «Колос».

У першому півфіналі перемогу у Ріпкинського району здобула команда Корюківського району з рахунком 2:0. У другому півфіналі з рахунком 1:0 футболісти з Ічнянського району виграли у Бобровицького району.

За третє місце зустрічались команди Бобровицького та Ріпкинського районів, перемогу разом із бронзовими медалями здобули футболісти із Бобровиці (на фото) з рахунком 1:0. У фіналі перемогу з рахунком 2:0 і золоті медалі здобули Корюківські футболісти над командою із Ічнянського району, які були нагороджені срібними медалями.
Команда-переможець змагань була нагороджена пам’ятним кубком та грамотою обласної організації ФСТ «Колос».

Гравці команд, які зайняли I-III місця, були нагороджені грамотами обласної організації ФСТ «Колос» та медалями Відділення НОК в Чернігівській області.

Загалом у зональних та фінальних змаганнях прийняло участь 18 команд з 14 районів із загальною кількістю учасників 270 спортсменів.

Переможець першості обласної організації ФСТ «Колос» буде представляти Чернігівську область у Всеукраїнських змаганнях.

Останні новини Чернігівщини

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.

В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36

Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини