Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 13:01:48

"Перлина Полісся" зібрала більше 200 гімнасток у Чернігові

22.05.2017   14:21Агенцiя

Чернігів вже втретє приймав у себе кращих гімнасток з різних областей України.

На базі загальноосвітньої школи № 19 було проведено IV-й Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Перлина Полісся».

Цьогоріч у турнірі брало участь більше 200 учасниць. На килим виходили спортсменки з різних спортивних шкіл Києва, Черкас, Дніпра, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Білої Церкви, Полтави, Южноукраїнська і Чернігова.

«Перлина Полісся» для юних гімнасток – гарний шанс показати себе та можливість потрапити на чемпіонат України. Тому до свого виступу спортсменки ставляться дуже серйозно. Загалом участь брали дівчата 2011-1998 року народження. Суперництво дуже сильне, адже майже всі юні грації мають досягнення у цьому виді спорту.

Відділення НОК України в Чернігівській області нагородило учасниць і переможців змагань медалями, грамотами та сувенірами.

Останні новини Чернігівщини

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар

Ічня: вкрали поличку до меморіальної дошки на честь духовного лідера кримських татар 12:48

20 травня, коли учасники меморіального заходу вшанування пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року здійснилипокладання квітів до меморіальної дошки національного героя та духовного лідера кримських татар Номана Челебіджіхана (1885-1918 роки), яка знаходиться на фасаді будівлізалізничного вокзалу районного центру Ічня, була відсутня поличка для покладання квітів.

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19

Конкурс мінігрантів на посилення програм соціального захисту в умовах пандемії COVID-19 12:12

У відповідь на епідемію COVID-19 та викликані нею соціальні наслідки, благодійна організація «Мережа 100 відсотків життя Рівне» в рамках проєкту «Підвищення потенціалу ОГС соціальної сфери в Україні», за підтримки Європейського Союзу оголошує конкурс мінігрантів.

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської  області. ДОВІДКА

Діяльність пасажирського автотранспорту Чернігівської області. ДОВІДКА 12:02

Упродовж 2019 р. послугами пасажирського транспорту області скористалися 78 млн пасажирів. Частка автомобільного транспорту в загальному обсязі пасажирських перевезень становила 48%.

Близько 600 тис. грн отримав Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Близько 600 тис. грн отримав Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19 11:55

Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги отримав 583 854 грн за квітень за пакетом “Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19”.

Маємо чергове зростання кількості активних випадків коронавірусу в області

Маємо чергове зростання кількості активних випадків коронавірусу в області 11:53

Станом на 11:00 год. 25 травня в Чернігівській області +4 нових випадки коронавірусу, одужавших за останню добу - 0.