На футбольному полі студентські команди
В рамках проведення ХХ обласної Спартакіади вищих навчальних закладів (коледжів, технікумів) відбувалися змагання з міні-футболу серед юнаків.
Учасниками цьогорічних футбольних баталій стали 9 команд, які представляли коледжі та технікуми Чернігівської області.
Призерами змагань стали команди Ніжинського агротехнічного коледжу (І місце), Коледжу транспорту та комп’ютерних технологій ЧНТУ (ІІ місце) та Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж ім. І.Франка (ІІІ місце). Вони вибороли свої нагороди у чесній, цікавій та напруженій боротьбі.
Привітати переможців та вручити їм заслужені нагороди прийшли голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович та його перший заступник Анатолій Свистун. Грамоти, кубки та заслужені медалі отримали з рук гостей переможці змагань.
І якими б не були результати змагань, а перемогу знову здобув його величність Футбол.
Чернігівська обласна федерація футболу
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.