Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 23:05:52

Володар Кубку області – "Зернопром"

15.05.2017   09:25Агенцiя

Обіцяний синоптиками дощ поступився місце сонечку і стало тепло, навіть спекотно. Так само спекотно було і на футбольному полі стадіону «Хімік» у Чернігові, де проходив фінальний матч Кубку Чернігівської області з футболу міжміж командами «Зернопром» (Анисів) та «Кремінь» (Ічня).

Від першої і майже до останньої хвилини матчу зберігалася інтрига: хто ж стане володарем кубку? Гра переміщувалася з однієї частини футбольного поля на іншу, перевага переходила від однієї команди до іншої. Безліч гострих моментів, не реалізованих як гравцями «Зернопрому», так і гравцями «Кременя».

Збігла остання хвилина матчу і залишилося лише три додаткових хвилини, призначених арбітром. Рахунок матчу залишився незмінним 0 – 0. Всі присутні на цьому матчі – і команди, і глядачі, котрих було майже півтисячі, – готувалися до двох додаткових п’ятнадцятихвилинок та серії післяматчевих пенальті.

І ось на 90+1 хвилині матчу гравець команди «Зернопром» Денис Садовий реалізував черговий гострий момент – м’яч зупинився в сітці воріт команди «Кремінь». Рахунок 1 – 0 на користь «Зернопрому».

За час, що залишився гравцям «Кременя», на жаль, не вдалося забити м’яч у відповідь, але всім було зрозуміло: на полі достойні один одного сильні команди.

Під час урочистого нагородження володаря та фіналіста Кубку Чернігівської області з футболу визначили кращих гравців у обох командах. Ними стали Євгеній Богорад із «Зернопрому» та Олександр Семенов із команди «Кремінь». Команди отримали заслужені комплекти нагород, команда «Зернопром» отримала ще і перехідний Кубок області з футболу.

Отримала свої подарунки і бригада арбітрів, яка обслуговувала цей матч: від імені Чернігівської обласної федерації футболу її голова Геннадій Прокопович вручив арбітрам комплекти нової суддівської форми. А допомогу у проведенні фінального матчу надав власник спортивного комплексу «Хімік» Вадим Лунегов.

До речі, і «Зернопром» і «Кремінь» візьмуть участь у Чемпіонаті Чернігівської області з  футболу серед чоловічих аматорських команд, який зібрав рекордну за останні п’ятнадцять років кількість команд.

Тож вітаємо переможців, а любителів футболу запрошуємо на перегляд матчів Чемпіонату області,який стартує 20 травня цього року.

   
Чернігівська обласна федерація футболу

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.