Команда радіоаматорів Чернігівщини стала абсолютним чемпіоном
У березні-квітні відбулися чемпіонати України з радіозв`язку на коротких хвилях телеграфом, телефоном та телетайпом.
У змаганнях взяли участь 36 колективних та 213 індивідуальних радіостанцій з 21 області України та Києва.
Радіоаматори Чернігівщини впевненно йшли до перемоги протягом кулькох останніх років. Так, минулоріч команда мала два перших місця і друге. А вже цього року стала абсолютним чемпіоном України з радіозв`язку на коротких хвилях, виборовши перші місця у всіх трьох змаганнях.
У складі команди перемогу здобували 27 спортсменів області. Серед них – 6 майстрів спорту України, 8 кандидатів у майстри спорту та шестеро мають перший розряд.
Під час змагань 9 спортсменів підвищили свій рівень, виконавши нормативи кандидата у майстри спорту України 1-го та 2-го розрядів.
Вікова різниця між учасниками становить 60 років – від майстра спорту Олександра Козаченка, 1944 року народження, до школярки-першорозрядниці Косиченко Карини.
За інформацією Чернігівського обласного відділення Ліги радіоаматорів України
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині тривають пошуки зниклого неповнолітнього Ростислава Полєхіна 07:59
До пошуків 17-річного Ростислава Полєхіна максимально задіяні всі служби поліції Чернігівщини, працівники ДСНС, нацгвардійці, водолази, кінологи зі службовими собаками, громадськість. Для розшуку використовуються безпілотні літальні апарати та спецтехніка.
19 листопада: цей день в Україні і світі 07:58
День 1365 Російська агресія - Day 1365 Russian aggression
Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13
У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.
Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11
Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.
Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07
13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.