Змагання з настільного тенісу серед силових структур Чернігова провели в оперативному командуванні "Північ"
В Чернігові відбулись змагання з настільного тенісу серед представників військових частин Збройних Сил України Чернігівського гарнізону та інших силових структур.

Всього у змаганнях взяли участь 9 команд, які були представлені військовими частинами гарнізону, Державною службу надзвичайних ситуацій України у Чернігівський області, Національною гвардією України, Державною прикордонною службою України північного регіону, а також командою від ветеранів війни та учасників АТО Чернігівської області.
У складі збірних, увійшли як досвідчені військовослужбовці контрактної служби, так і строковики.
Організаторами змагання виступили оперативне командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, Чернігівська обласна організація ФСТ "УКРАЇНА" та Чернігівська обласна організація ФСТ "СПАРТАК".
Відкриваючи турнір заступник командувача військ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України по роботі з особовим складом полковник Віталій Покотило зазначив, що це не перші спортивні змагання, які проводяться в гарнізоні і подібні заходи будуть тривати і надалі. Він привітав усіх присутніх з початком загань та побажав перемоги найкращим.
На початку проведення заходу танцювальний колектив спортивного танцю "Глорія", виконав перед присутніми танцеві композиції.
За форматом проведення змагань серед учасників були визначали переможці як у командному складі, так і особистої першості.
Начальник фізичної підготовки і спорту оперативного командування "Північ" підполковник Руслан Карпінський зазначив, що рівню фізичної підготовленості військовослужбовців приділяється велика увага і це питання командувач військ тримає під особистим контролем.
Прес-служба ОК "Північ"
Останні новини Чернігівщини

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19
З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.
Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16
Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.
Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13
Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.
Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10
З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.