Десна впевнено "громить" Скалу - 5:2
СКАЛА (СТРИЙ) – ДЕСНА (ЧЕРНІГІВ) – 2:5
Голи: Ісаев, 13, Герег, 90+3 - Арвеладзе, 4, 31 (з пенальті), Картушов,26, Лисенко, 35, 52
Скала: Герич, Я. Альохін, Баранов, Челядін, Ісаев (Маляренко, 62), Стасюк, Білоус, Поручинський, Бровко (Герег, 75), Кмить (Черепущак, 54), Антонів.
Десна: Махновський, Фаворов, Братков, Мельник, Чорноморець, Коберідзе, Арвеладзе (Солдат, 82), Мостовий, Лисенко, Волков (Коваленко, 77), Картушов (Банасевич, 73).
Попередження: Антонів, 31, Поручинський, 55, Бровко, 68.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.