Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 березня, 15:35:37

Футбольне виховання для прилуцьких юнаків

21.03.2017   09:18

Чернігівська обласна федерація футболу постійно піклується про розвиток масового футболу в області, в тому числі дитячо-юнацького.

20 березня цього року, перебуваючи з офіційним візитом на Прилуччині, голова обласної федерації футболу Геннадій Прокопович разом із своїм заступником Анатолієм Свистуном та головою Прилуцької районної федерації футболу Юрієм Лозовим відвідали Прилуцьку виховну колонію управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Приводом для візиту стала програма, ініційована президентом Федерації футболу України Андрієм Павелком, щодо проведення змагань з футболу серед юнаків, які знаходяться в установах виконання покарань Державної пенітенціарної служби України у семи областях.

Під час візиту Геннадій Прокопович вручив комплект із 20 футбольних м’ячів юнакам, які на даних час перебувають у Прилуцькій виховній колонії.

Зустріч з керівництвом установи та юнаками, які зараз там перебувають пройшла у теплій, невимушеній обстановці. Юнаки щиро зраділи новим м’ячам, весело спілкувалися з гостями та від усього серця подякували за подарунок і пообіцяли грати й вигравати.


Чернігівська обласна федерація футболу

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини