Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 22:53:34

Відбулося засідання Виконавчого комітету Чернігівської обласної федерації футболу

20.02.2017   08:08Агенцiя

Відбулося засідання Виконавчого комітету Чернігівської обласної федерації футболу, на якому була присутня директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш.

Зокрема, на засіданні було обговорено питання проведення реконструкції стадіонів «Юність», «Локомотив» та стадіону імені Гагаріна, перспективи розвитку футболу в області та обрання делегатів на черговий Конгрес Федерації футболу України.

Ніна Лемеш та Геннадій Прокопович повідомили присутніх про те, що на реконструкцію стадіону «Юність» згідно розробленого проекту необхідно 37 мільйонів гривень, а на реконструкцію стадіону «Локомотив» з міського бюджету вже затверджено виділення майже 7 млн. гривень.

Дівоча футбольна команда «Спартак», яка минулого року виборола право представляти Чернігівщину уже у Вищій лізі Чемпіонату України серед жіночих команд, тепер буде представляти нашу область під назвою «Єдність», адже, дякуючи президенту ФК «Єдність» (с. Плиски Борзнянського району) Михайлу Голиці та губернатору Чернігівської області Валерію Кулічу, дівчата мають змогу уже сьогодні брати участь у зимовому Чемпіонаті у Львові та представляти область у Чемпіонаті України серед жіночих команд Вищої ліги.

Також на засіданні обрано представників федерації, які представлятимуть Чернігівщину на черговому Конгресі Федерації футболу України.

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини