У Міністерстві молоді та спорту України звітували про розвиток фізичної культури та спорту в Чернігівській області
9 лютого в Міністерстві молоді та спорту України відбулось засідання комісії з прийому звітності за формою № 2-ФК (річна) "Звіт з фізичної культури і спорту" за 2016 рік.

Участь в засіданні взяли заступник Міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, керівний склад Міністерства, представники фізкультурно-спортивних товариств та відомчих фізкультурно-спортивних організацій.
На засіданні заслухано звіт директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніни Лемеш про роботу з розвитку фізичної культури і спорту у Чернігівській області в 2016 році.
Директор Департаменту проінформувала присутніх про стан розвитку фізичної культури та спорту, функціонування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, розвиток спорту вищих досягнень, розвиток спортивної інфраструктури, організацію і проведення фізкультурно-спортивних заходів та соціальне забезпечення провідних спортсменів областей та їх тренерів.
За словами Ярослава Войтовича роботу з розвитку фізичної культури і спорту в Чернігівській області у 2016 році визнано успішною.
Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівська ОДА
Останні новини Чернігівщини


Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05
Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02
2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08
Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07
Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.