Кубок України з важкої атлетики 2017 стартував Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ
На тренувальній базі Олімпійського навчально-спортивного центру «Чернігів» (колишній стадіон Гагаріна) урочисто відкрито Кубок України з важкої атлетики 2017 року.
Ці змагання проводяться в Чернігові вже 5 рік поспіль. Протягом трьох днів більше ніж 200 найсильніших спортсменів країни боротимуться за перемогу та путівки на Чемпіонат Європи. Ці змагання є відбірковими і спортсмени, які займуть призові місця, у квітні представлять Україну в Хорватії.
Серед учасників змагань є титуловані важкоатлети — Чемпіони України, переможці та призери Чемпіонатів Європи та світу.
У церемонії відкриття турніру взяли участь, перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, представники Міністерства молоді та спорту України, федерації важкої атлетики України, почесні гості — Олімпійські чемпіони та призери з важкої атлетики, спортсмени, тренери та вболівальники.
Вітаючи важкоатлетів з початком змагань, Владислав Атрошенко побажав міцного здоров’я, гарних результатів та яскравих перемог.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.














