Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 07:14:00

Українські міські голови – на ІІ Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів

11.05.2012   16:52

Команда українських міських голів візьме участь у ІІ-му Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів, що пройде 14-19 травня 2012 року в м. Тихи (Республіка Польща).

Про це повідомив Чернігівський міський голова, капітан команди Олександр Соколов.
За його словами, у змаганнях братимуть участь команди представників місцевого самоврядування України, Польщі, Італії, Словаччини, Словенії, Південного Тиролю, Німеччини, Австрії та Чехії. О.Соколов зауважив, що у підгрупі української команди досить сильні суперники – колеги з Німеччини, Австрії, Чехії та Польщі.

“Наша команда має величезне бажання не погіршити попередній результат. Все залежатиме від першої гри з німецькими колегами, які були переможцями минулого чемпіонату”, – сказав О.Соколов. Він також додав, що українська команда тренувалася і навіть провела три короткотермінові збори.

За узгодженими правилами, загальна кількість членів футбольної команди не може перевищувати 20 осіб, з них 16 гравців. На полі гратимуть по 7 гравців від кожної збірної, один з яких воротар. Кількість замін під час гри – необмежена. Членами збірних команд міських голів можуть бути мери міст та їх заступники. Допустимий вік заступників – не менше 40 років, при цьому їх кількість не може перевищувати половини складу команди. Кожен футбольний матч складається з двох таймів по 30 хвилин.

Організаторами цьогорічного футбольного турніру виступили Асоціації міст України та Асоціації міст Польщі. До складу української команди увійшли сільські, селищні та міські голови майже з усіх куточків країни. Наймолодшим у команді є 27-річний Лизогубово-Слобідський сільський голова.

У 2008 році у Зальцбургу (Австрія) відбувся І Чемпіонат Європи з футболу серед команд мерів. Команда українських міських голів на чолі з О.Соколовим посіла третє місце.

На час проведення ІІ-го Чемпіонату Європи з футболу серед команд мерів Чернігівський міський голова перебуватиме у відпустці.

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.