Картингісти домчали до перемог. ФОТОрепортаж
Три призові місця посіли картингісти районної станції юних техніків у обласних змаганнях “Весняний кубок Чернігова”.
– Змагання проходили 27 – 28 квітня на аеродромі сільгоспавіації, який розміщується між селами Красним та Топчіївкою Чернігівського району, – розповідає директор районної станції юних техніків Володимир Чорний. – За перемогу боролися три команди з Чернігова, а також з Мени, Щорса, Ічні та Остра. Змагання проводилися з двох видів: перший день – фігурне водіння карта, другий – шосейно-кільцеві перегони.
Не зважаючи на спеку, поломки та ремонти в польових умовах двох картингів, наші спортсмени вибороли три призові місця. В класі “ІСА” місце лідера зайняв Дмитро Тищенко. Почесне третє місце в класі “Популярний-ЮМ” завоював Михайло Нагорний. Віталій Чубік, який вперто і впевнено добивався перемоги, виборов друге місце в класі “Популярний”.
Смак перемоги яскраво доповнили дружнє вечірнє багаття, запашна юшка та звучання гітари під казковим куполом зоряного неба.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.











