Обласний чемпіонат з шахів серед учасників бойових дій – тренування перед всеукраїнськими змаганнями
10 грудня, у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 1 міста Чернігова відбувся перший в Україні чемпіонат з активних шахів серед учасників бойових дій. Змагання пройшли за швейцарською системою в сім турів.
Учасниками заходу були не тільки чернігівці, а й представники інших міст області – Сосниці, Носівки, Коропа, Варви.
Організатори заходу – Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Федерація шахів Чернігівської області та міська організація «Спорт для всіх» – планують провести в Чернігові навесні 2017 року аналогічний турнір вже всеукраїнського масштабу.
– Шахи – це не тільки інтелектуальний вид спорту. Це своєрідна допомога у процесі адаптації учасників бойових дій до повсякденного мирного життя, – наголосила директор Департаменту сім’ї молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, відкриваючи чемпіонат. Також вона закликала учасників заходу популяризувати спорт серед молоді у себе в районах.
Кубок переможця отримав Андрій Леоненко (Чернігів). Друге місце посів Сергій Логвін з Варви, а третє – Володимир Тильний з Носівки.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression