Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 10:39:44

"Кажани" двічі обіграли чернігівський "Буревісник"

01.11.2016   15:33Агенцiя

У Чернігові львівський ВК «Барком-Кажани» зіграв матчі проти чернігівського клубу «Буревісник»-ШВСМ в рамках другого туру Суперліги Чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд сезону-16/17.

Перший поєдинок пройшов за переваги гостей, які здобули перемогу у трьох сетах – 3-0 (25:19, 25:19, 25:23). Зазначимо, що загалом матч, за яким спостерігало 204 глядача, тривав 77 хвилин.

Повторний поєдинок «Буревісник»-ШВСМ – «Барком-Кажани» відбувся  29 жовтня. І «Кажани»  знову перемогли – гра завершилась з рахунком 3:0.