Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 липня, 23:11:32

Вітали чемпіона-паралімпійця

08.10.2016   10:33Агенцiя

Член Паралімпійської збірної України з футболу, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор, наш земляк, уродженець Прилук Олег Лень учора був почесним гостем голови Чернігівської ОДА та регіонального осередку Національного олімпійського комітету України Валерія Куліча.

Голова привітав чемпіона і його тренера Айвара Ладисєва з перемогою та вручив матеріальну подяку від партнера НОК в області – ПрАТ «Чернігівський автозавод».

«Чернігівщина пишається своїми чемпіонами, – сказав, зокрема, Валерій Куліч. – Сподіваюся, що це лише початок, і ви й надалі будете радувати спортивними досягненнями громаду області та всієї Уркаїни».

Нагадаємо, що Паралімпійська збірна України на іграх у Бразилії посіла третє місце в світі за кількістю нагород: 41 золота медаль, 37 срібних і 39 бронзових.

У неформальній обстановці Олег Лень, Айвар Ладисєв і Валерій Куліч обговорили враження від змагань та поточні плани з розвитку спорту в області. Зокрема, голова ОДА повідомив про хід робіт з реконструкції футбольних полів. Участь у зустрічі також взяла, зокрема, директорка департаменту сім’ї молоді та спорту Чернігіської ОДА Ніна Лемещ.

Принагідно Валерій Куліч поспілкувався й зі спортивними журналістами Чернігова. Детальніше про зустріч читайте у своїх виданнях.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.