Вісімнадцятий рік поспіль Іллі Муромці борються у Чернігові. ВІДЕО
В ці вихідні у Чернігові пройшов всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів «Ілля Муромець».
На змагання приїхало більше вісімдесяти спортсменів з України, а також з Білорусії, Молдови, Ізраїлю і Іспанії. Серед фаворитів, звісно, наші борці. Як проходив турнір та хто виграв, розкажуть наші кореспонденти.
Турнір «Ілля Муромець» — вже традиційна подія для Чернігівщини. Вже вісімнадцятий рік поспіль борці з різних країн з’їжджаються до Чернігова. Взагалі турнір приурочений до Дня визволенню міста від нацистських загарбників. Ідея створення таких змагань була досить спонтанною.
Попри те, що турнір всеукраїнський, сюди приїжджають борці з інших країн. В цьому році змагалися спортсмени із Білорусі, Ізраїлю, Молдови та Іспанії – загалом 85 чоловік. Ці змагання проходили у віковій категорії юніорів — до 21 року.
Українські спортсмени приїхали майже з усіх областей нашої держави. Але фаворитами на турнірі залишаються чернігівці — Віталій Гончар сім разів ставав кращим, він не програвав з 2008 року. І от він здобув свою восьму перемогу.
Майстер спорту Олександр Василенко став третім, друге місце у своїй ваговій категорії здобув Захар Чепило. Дівчата показали не гірші результати – золоту медаль отримала Євгенія Шевченко, і третьою стала Віталіна Ульяненко.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині 13:07
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Інформації про постраждалих не надходило.
Ворог атакував відновлений Михайло-Коцюбинський ліцей: заступниця голови ОДА оглянула масштаби руйнувань 12:45
12 червня вночі атаки ворога зазнало селище Михайло-Коцюбинське – там чули 4 вибухи. Внаслідок удару російської армії суттєві пошкодження отримала нещодавно відновлена будівля місцевого ліцею.
Навіть краплинка крові рятує життя: в обласній дитячій лікарні відзначили донорів Чернігівщини 11:41
Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня. Сьогодні, напередодні свята, в Чернігівській обласній дитячій лікарні дякували тим, хто свідомо та самовіддано ділиться своєю кров'ю задля порятунку інших.
Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06
Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.
У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29
У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».