Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 червня, 06:49:26

Відзначили спортивних активістів області

12.09.2016   08:09Агенцiя

Зустріч голови облдержадміністрації, голови Відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області Валерія Куліча зі спортивним активом області з нагоди Дня фізичної культури і спорту відбулася 9-го вересня, у Чернігівській ОДА.

Спільно з головою обласної ради Ігорем Вдовенком та директоркою департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніною Лемеш Валерій Куліч привітав причетних до свята і вручив відзнаки й нагороди кращим із когорти фізкультурно-спортивного активу.

Вступне слово, як профільний управлінець, спортсмен і модератор, виголосила пані Ніна Лемеш. Вона зазначила, що ця зустріч є лише частиною програми відзначення Дня фізкультури і спорту й анонсувала основний масив заходів, які відбудуться у суботу 10 вересня в обласному центрі.

Також директорка Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА відзначила високу активність і результативність спортсменів області на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. «Протягом одного тільки 2015-го року представники Чернігівщини у складі Збірної команди України завоювали на міжнародних змаганнях 68 медалей з олімпійських та 19 з не олімпійських видів спорту, на п’єдестал пошани чемпіонатів України минулоріч наші земляки піднімалися 377 разів, – підсумувала Ніна Петрівна Лемеш. – Сьогодні ж ми зібралися для того, щоб подякувати всім причетним за внесок у розвиток фізичної культури і спорту».

Наступним до слова був запрошений голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, який, крім виконавчої влади в області, очолює також і регіональний осередок Національного олімпійського комітету.

«Шановна спортивна родино, – розпочав він, – саме таким чином вважаю доцільним звертатися, адже з багатьма з вас уже не один рік поспіль ми разом займаємося розвитком спорту. Дійсно, спортивна інфраструктура області перебуває у доволі тяжкому стані. Але розвиток фізкультури і спорту є одним із безумовних пріоритетів у роботі влади».

Далі голова ОДА, зокрема, сповістив про те, що напередодні було завершено проектні роботи з реконструкції стадіону «Юність» у Чернігові та розпочато консультації щодо можливості спорудження спортивно-стрілецького комплексу. Валерій Куліч запевнив, що значні ресурси профільних структур виконавчої влади, як державного, так і місцевого рівня, нині спрямовуються саме на розв’язання поточних проблем матеріально-технічного забезпечення та розробку комплексних проектів інфраструктурного розвитку. Голова ОДА висловив переконання, що спільними зусиллями цих установ, Національного Олімпійського комітету, місцевих громад і приватних партнерів вдасться створити якісно нову базу, яка дасть змогу якнайповніше розкрити потенціал спортсменів Чернігівщини і популяризувати здоровий спосіб життя. Також, звісно, Валерій Куліч привітав фізкультурно-спортивний актив області зі святом, побажав здійснення планів та задумів.

Після вітального слова голова Чернігівської ОДА вручив принагідні державні нагороди і відзнаки обласного рівня:

Пиріжку Дмитру Олександровичу – директору Чернігівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, високу професійну майстерність та багаторічну сумлінну працю Указом Президента України присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Почесною грамотою Міністерства молоді та спорту України за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, високу професійну майстерність, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України нагороджено Кирийчука Юрія Павловича – директора Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Подяку Міністерства молоді та спорту України оголошено:

Казаніну Вадиму Анатолійовичу – тренеру-викладачу з боксу Чернігівської школи вищої спортивної майстерності;

Стрільцю Миколі Михайловичу – керівнику фізичного виховання комунального вищого навчального закладу «Чернігівське музичне училище імені Левка Ревуцького»;

Філіповій Валентині Іванівні – тренеру-викладачу з легкої атлетики комплексної дитячо-юнацької спортивної школи – Чернігівської міської громадської організації спортивного товариства «Спартак»;

Чередіновій Світлані Віталіївні – тренеру-викладачу зі стрільби кульової Чернігівської обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Розпорядженням голови Чернігівської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня фізичної культури і спорту Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

Дубоносову Надію Миколаївну – тренера-викладача Ріпкинської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

Бабенко Катерині Вікторівні – провідному спеціалісту регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»;

Буданову Денису Сергійовичу – тренеру з хортингу дитячо-юнацької спортивної школи Семенівської районної ради;

Журавлю Арсену Миколайовичу – старшому тренеру-викладачу Бахмацької дитячо-юнацької спортивної школи;

Завгородній Ользі Леонідівні – тренеру-викладачу з легкої атлетики комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності»;

Козирю Сергію Васильовичу – тренеру-викладачу з кікбоксінгу та військово-спортивних багатоборств комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Чернігівської міської громадської організації спортивного товариства «Спартак»;

Короткому Сергію Єгоровичу – тренеру-викладачу з пауерліфтингу комунального закладу «Чернігівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів»;

Кулику Володимиру Миколайовичу – тренеру-викладачу комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності з ігрових видів спорту»;

Лагунковій Наталії Михайлівні – тренеру-викладачу позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна»;

Марченку Михайлу Степановичу – тренеру-викладачу з легкої атлетики комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності»;

Мицику Миколі Олексійовичу – голові товариства Бахмацької районної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос»;

Нечипоренку Олександру Івановичу – секретарю колективу фізичної культури управління Служби безпеки України в Чернігівській області;

Парванчук Ганні Олександрівні – директору Семенівської дитячо-юнацької спортивної школи Семенівської районної ради;

Сукач Наталії Анатоліївні – заступнику директора з навчально-тренувальної роботи позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту»;

Терещенку Олександру Миколайовичу – тренеру-викладачу Бахмацької дитячо-юнацької спортивної школи «Колос»;

Тищенко Тетяні Іванівні – директору Корюківської дитячо-юнацької спортивної школи.

Також голова обласної ради Ігор Вдовенко вручив шість Почесних грамот Чернігівської обласної ради й нагрудні знаки до них.

Грошовими винагородами, згідно з договором про співпрацю Відділення НОК України в Чернігівській області та приватизованого акціонерного товариства «Чернігівський автозавод», за участі голови правління підприємства Валерія Купцова відзначено чемпіонів, призерів чемпіонатів Європи, світу серед дорослих, юніорів і юнаків та ветеранів спорту – переможців, призерів міжнародних змагань і їхніх тренерів.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини