Перша ліга. Нудні нулі "Вереса" та "Десни"
У Харкові голів не побачили.
Чернігівська "Десна" і рівненський "Верес" у "виставковому" матчі в Харкові поділили очки, запропонувавши глядачам не найвидовищніший футбол.
Гра "сіверян" традиційно була заточена на результат. Дещо дивним було бачити, що "Верес" прийняв умови такої гри і також не особливо загострював ситуацію біля чужих воріт.
Мабуть, найдинамічніший та емоційний момент матчу стався біля кромки поля під кінець зустрічі. Головний арбітр Олександр Шандор запропонував наставнику "Вереса" Володимиру Мазяр дивитись поєдинок на трибунах і коментувати дії суддівської бригади звідти.
До нулів по ходу всього матчу завзято йшли обидві команди, проте навряд чи нічия повинна задовольнити одних та інших.
Харків. Стадіон "Сонячний"
"Десна" (Чернігів) - "Верес" (Рівне) 0:0
"Десна": Махновський, Чорноморець, Фаворов, Мостовий, Коберідзе, Картушов (Банасевич 88), Філіппов, Волков (Мишенко 83), Чепурненко, Максименко, Мельник
"Верес": Когут, Сікорський (Козьбан 54), Борзенко, Орловський, Зозуля, Волошинович (Герасимець 74), Кучеров, Котляр, Білий, Степанюк
Попередження: Мостовий 81, Коберідзе 86 - Котляр 78
http://www.ua-football.com/ua/ukrainian/first/1472234211-persha-liga-nudni-nuli-veresa-ta-desni.html
Останні новини Чернігівщини
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression
На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27
Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.
Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49
5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.