"Олімпійське літо" завітало до дитячого оздоровчого табору "Веселка"
В перший день останнього місяця літа в спортивно-оздоровчому таборі «Веселка» с. Леляки Варвинського району Чернігівської області регіональним відділенням НОК України було проведено фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей в літній канікулярний період та в оздоровчих таборах «Олімпійське літо».
Понад 100 дітей мали змогу позмагатися на швидкість, спритність та весело провести дозвілля. Розпочався захід із розминки Do like Olympians. Згодом на команди чекали три випробування.
Першим етапом стала спортивна естафета, де малеча змогла продемонструвати всі свої навички у вправах зі спортивним інвентарем. Далі для дітей підготували інтелектуальну вікторину на спортивну тематику.
Останнім етапом був конкурс, де учасники співали і розповідали вірші на спортивний лад.
Всі діти отримали сертифікати учасника, подарунки та значки від відділення НОК України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.