Чернігів підтримав своїх олімпійців
З нагоди відкриття в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) ХХХІ літніх Олімпійських ігор у Чернігові відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України.
![](/uploads/15001-m.jpg)
З вітальним словом до учасників заходу звернулись в.о. голови Чернігівської облдержадміністрації Леонід Сахневич, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.
– Сьогодні формується нова сторінка в історії спорту. І дуже приємно, що цю сторінку разом з іншими українськими спортсменами пишуть і чернігівські олімпійці. Усі ми будемо щиро вболівати за наших земляків, оскільки віримо, що на їх честь обов’язково підніматиметься український прапор і звучатиме державний гімн. А зараз побажаємо усім нашим спортсменам багато перемог, а глядачам і вболівальникам – якомога більше приємних вражень від цих змагань, – зазначив Леонід Сахневич.
Цього року в складі Національної збірної команди України 205 спортсменів з 27 видів спорту. Серед них – троє наших земляків.
Чернігівщину представляють заслужений майстер спорту з кульової стрільби, олімпійська чемпіонка 2004 року та дворазова бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 року Олена Костевич (тренери Чередінов І.Б. і Чередінова С.В.), майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи та дворазовий чемпіон України з боксу Дмитро Митрофанов (тренери Казанін В.А. та Корець А.О.), майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики Ольга Бібік (тренер Філіпова В.І.).
Також на ХV літніх Паралімпійських іграх, які триватимуть в Ріо-де-Жанейро з 07 по 18 вересня 2016 року, нашу область представлятиме майстер спорту України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП Олег Лень (тренер Ладисєв А.В.).
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.