Футбольний клуб "Десна" відновлює клубний музей
Десна – головний футбольний клуб Чернігівщини, з багатою історією та великими традиціями.
![](/uploads/14986-m.jpg)
Тому керівництво Десни прийняло рішення відновити клубний музей. Всі наші досягнення мають залишитися в пам’яті вболівальників, та передаватися з покоління в покоління.
Шановні вболівальники, саме тому ФК Десна звертається до Вас за допомогою у пошуку цікавих експонатів, які будуть відображати собою славні традиції нашої команди.
Якщо у Ви маєте старі програмки, значки, футболки, вимпели фотографії, газетні публікації, тощо, просимо Вас по можливості передати їх для нашого музею. Всім, хто допомогатиме у відновленні музею, футбольний клуб "Десна" підготує пам'ятні подарунки.
До речі, одним з перших хто відгукнувся з допомогою, став кращий бомбардир в історії нашої команди - Олександр Кожем'яченко, який люб'язно надав для нашого музею футболку, в якій він провів найкращі свої футбольні роки.
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження по роботі клубного музею, а в ідеалі – експонати для музею, то звертайтеся за телефоном (093) 764-94-49 чи пишіть на електронну адресу desna.strategy@gmail.com.
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.