Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 08:00:12

Співробітники Головного управління фіскальної служби в області – активні учасники футбольного турніру "Таврійські ігри"

15.07.2016   12:55Агенцiя

Нещодавно у Чернігові відбулись змагання з міні-футболу «Таврійські ігри - 2016». Свято спорту організовано спільно Чернігівською обласною федерацією футболу, громадською організацією «Щит-41», Центром допомоги учасникам АТО, Обласним військовим комісаріатом та Головним управлінням ДФС у Чернігівській області.

Участь у турнірі взяли шість команд, до складу яких увійшли учасники АТО, військові, співробітники фіскальної служби та молодь.

Головне управління фіскальної служби представляли дві команди: «Фантом» - сформована зі співробітників податкової міліції, які служили у зоні проведення АТО, та «Ради профспілки», до складу разом зі співробітниками ГУ ДФС у Чернігівській області увійшли й волонтери.

За першість у турнірі також змагалися молоді футболісти мікрорайону Лісковиця - команда під назвою «Ураган», бійці, які приймали участь в АТО - команда «АК-47», учасники Цивільного Корпусу Азов «Чернігівщина» - команда «СІЧ»  та військовослужбовці військової частини м. Ніжина – «Щит – 41».
 
Перемогла у турнірі молодість – перше місце виборола команда «Ураган». Срібло дістали гравці команди «СІЧ», а бронзові нагороди отримали дві команди: «Ради профспілки» та «АК-47».
      
За ініціативи фіскальної служби області для учасників був встановлений окремий приз – вимпел, присвячений вшануванню пам’яті загиблого у зоні АТО полковника міліції Дмитра Тернового, який багато років працював у податковій службі області. Вимпелом відзначили кращого молодого гравця змагань, яким став Дмитро Степура  учасник наймолодшої команди «Ураган».

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини