Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 липня, 09:26:23

Журналісти обласного телебачення — найшвидші серед медійників. ВІДЕО

07.06.2016   11:12Агенцiя

Вже вчетверте відбувся чемпіонат «Media Kart Fight», на якому медійники мірялися не швидкістю написання сюжетів, а швидкістю на трасі. На змагання з прокатного картингу в цьому році було заявлено 12 команд.

Правила змагань залишились без змін – в кожній команді повинна бути хоча б одна дівчина та кожен учасник має проїхати мінімум три кола. Команду Чернігівської філії НТКУ в цьому році представляли ведучі ранкового шоу Гордій Єрмак та Катерина Печерна разом з оператором Василем Матвієнком. Боротьба була запеклою, команди були досить сильними та досвідченими. В минулі роки команда обласного телебачення ставала переможцем цих змагань два рази. В цьому році виключення не сталось – журналісти Чернігівської філії НТКУ стали найшвидшими серед медійників Чернігова.

Другу сходинку п’єдесталу посіла команда телебачення «Новий Чернігів». Вони вперше відчули себе в ролі справжніх «шумахерів» і не приховують своїх емоцій.

Трійку лідерів замкнули журналісти чернігівського спортивного порталу, які дебютували на трасі в цьому році. Але найголовніше, що в своє професійне свято медійники долучились до спорту та отримали новий досвід та враження.

 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня

Ніжин: випускний 2020 заплановано на кінець липня 09:26

13 липня під час оперативної наради міський голова Анатолій Лінник перевірив стан підготовки доручення щодо проведення випускного на центральній площі міста.

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні

Місця для пересувної торгівлі кавою та вуличною їжею в Чернігові розподіли на відкритому аукціоні 09:13

13 липня в Чернігівській міській раді відбувся Конкурс щодо надання права на укладення договорів про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою по розміщенню тимчасових об’єктів для здійснення дрібнороздрібної пересувної торгівлі кавою, іншими напоями, продуктами швидкого харчування, солодкою ватою, морозивом.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:51

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 липня до 8:00 14 липня 2020 року.

Як виконується рішення обласної ради

Як виконується рішення обласної ради "Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016-2020 роки" 08:49

Оголошено про проведення конкурсу рукописів місцевих авторів 2020 року. Таке рішення прийняла комісія з питань підтримки місцевого книговидання, що діє при обласній державній адміністрації.

Тести з біології складали понад три тисячі випускників Чернігівщини

Тести з біології складали понад три тисячі випускників Чернігівщини 08:45

13 липня відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з біології. До участі у ньому зареєструвалися 3325 випускників.