Відбувся обласний фінал змагань “Мама, тато, я – спортивна сім’я”
7 квітня у спортивному залі Чернігівського національного педагогічного університету Чернігівських обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” було проведено обласні змагання (2-й етап Всеукраїнських змагань) “Мама, тато, я – спортивна сім’я”.
У змаганнях взяли участь команди-переможниці районних та міських етапів Чернігівської області. В обласному фіналі вони змагалися у шести конкурсах: “Снігоступи”, “Слалом на самокатах”, “Сушка білизни”, “Володар кілець”, “Кенгуру на кулі” та “Фінальна комбінована естафета”.
В результаті захоплюючої боротьби перше місце, завдяки кращому результату в останньому конкурсі, здобули минулорічні переможці – родина Лемеш із Чернігова. Інша чернігівська команда – родина Лисенків стала другою. Третє місце здобула родина Казимових з Бобровицького району.
Отже, представляти Чернігівщину на Всеукраїнському фіналі змагань “Мама, тато, я – спортивна сім’я” знову буде представляти родина Лемеш.
Змагання відбулися на високому організаційному рівні. В їх проведенні допомогли кондитерська фабрика “Стріла”, мережа будівельно-господарських гіпермаркетів “Епіцентр”, Чернігівський обласний осередок НОК України та Чернігівський національний педагогічний університет.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.