Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 08:28:03

Чергове золото Дмитра Митрофанова. ВІДЕО

05.03.2016   09:10Агенцiя

Локомотив чернігівського боксу – Дмитро Митрофанов – знову «вибив» золото, цього разу у Болгарії.

Про цінність золота саме цього турніру розповіли тренери Дмитра, а сам зірковий боксер, як завжди скромно, – про те, чи важко бути номером один.

Дмитро Митрофанов привіз із Болгарії черговий чемпіонський титул. Не зважаючи на те, що у чернігівського боксера перед цим забрали чесно виграну олімпійську ліцензію на користь турка, знятого зі змагань через допінг, на турнірі класу «А» кубку Странджа у Софії він не поступився претендентам на олімпійські нагороди з інших країн. Вадим Казанін, тренер Дмитра Митрофанова: «Противники были и азиаты, и американцы, и россияне – практически все страны, кроме Казахстана, привезли тех, кто будет на олимпийских играх». Дмитро Митрофанов, боксер: «Соревнования были серьезные очень, было около 40 стран, в каждом бою приходилось выкладываться чуть выше своих возможностей».

Дмитро виграв бої з корейцем, італійцем та чемпіоном Росії 2015 року. Вадим Казанін: «Итальянец очень интересный был, мы опасались этого боя больше даже, чем финального русского – очень быстрый, нестандартный бой, но получилось и под него ключик подобрать».

Змагання у Болгарії цінні не тільки виграним золотом, а й можливістю побачити потенційних олімпійських суперників, оскільки навесні Дмитро Митрофанов знову боротиметься за олімпійську ліцензію у Туреччині. А поки він отримав ще одну заслужену нагороду – уже другий пояс «Кращого боксера Чернігівщини». Євген Артюх, президент Чернігівської міської федерації боксу: «Дима был как локомотив, который потащил за собой весь черниговский бокс – ребята на него начали равняться».

Він скромно дякує за увагу до своїх досягнень і, кажуть тренери, лукавить, коли каже, що бути таким «локомотивом» не важко. Вадим Казанін: «Димка лукавит. Мы летом разговаривали – он говорит, когда он боксировал в той звездной команде – Ломаченко, Усик – он себя не чувствовал лидером, и он боксировал намного интерестнее, чем, когда, допустим, помнишь первые бои в APB? Единственная надежда у бокса – с этим грузом психологически тяжело боксировать. Мне кажется, Диме стало легче с этой ролью справиться».

" frameborder="0" allowfullscreen>

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини